Klimatyzacja

Zapewniamy, że prawidłowo zainstalowany system klimatyzacji, oraz jego regularny serwis gwarantują jego bezawaryjną oraz efektywną pracę przez wiele lat. Nasza firma posiada odpowiednie zasoby techniczne oraz organizacyjne, aby zapewnić Państwu taką gwarancję – nasi pracownicy dysponują wiedzą, doświadczeniem oraz posiadają stosowne uprawnienia, by móc zrealizować skrajnie wymagające montaże, naprawy czy serwisy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestii doradztwa mającego na celu określenie zapotrzebowania, doboru odpowiedniego urządzenia oraz wykonaniu projektu branżowego. Instalacje wykonujemy zarówno w domach jednorodzinnych i mieszkaniach prywatnych, jak i w punktach o charakterze komercyjnym jak biura, lokale usługowe, restauracje czy hotele. 

W naszej ofercie znajdą Państwo:
  •  klimatyzator kanałowy,
  •  klimatyzator kasetonowy,
  •  klimatyzator sufitowy,
  •  klimatyzator zewnętrzny,
  •  klimatyzator naścienny.

Klimatyzacja do domu

Klimatyzacja to idealne rozwiązanie dla alergików i osób cierpiących na problemy płucne. Jakość powietrza w domu wymaga filtracji, którą zapewnia nam klimatyzator. Umieszczony w urządzeniu filtr wyłapuje szkodliwe cząstki, dzięki czemu mamy pewność, że powietrze, którym oddychamy pozbawione jest większości alergenów, pyłów i kurzu.

Klimatyzacja do biura

Klimatyzator do biura to urządzenie, nie tylko dostosowane do potrzeb ekonomicznych firmy, ale przede wszystkim komfort pracowników i klientów. To jeden z najlepiej wpływających czynników na wydajność Twoich pracowników w okresie letnim.