Rekuperacja

Masz dość przeciągów i hałasu dochodzącego przez otwarte okno? Chcesz cieszyć się świeżym powietrzem we wnętrzu własnego domu, gdy na zewnątrz smog? Poznaj system dystrybucji powietrza Zehnder ComfoFresh.

Jak przebiega proces wentylacji?

Powietrze z otoczenia przedostaje się do systemu przez czerpnię zewnętrzną. Jego ilość możesz ustawić indywidualnie dla każdego pomieszczenia. Następnie opcjonalne elementy systemu ogrzewają je lub chłodzą, wykorzystując energię geotermalną i temperaturę powietrza, które jest wywiewane. Przed nadmiernym jego wysuszeniem chroni wymiennik entalpiczny (ERV), co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku zbyt suchego powietrza w zimie.

Jednostki nowej generacji ComfoAir Q to optymalne rozwiązanie dla każdego typu obiektu. Doskonała jakość wykonania spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Innowacyjna technologia pozwoli Ci na oszczędność do 50% kosztów energii przy wysokim stopniu odzysku ciepła. Kontroluj przepływ powietrza i obsługuj urządzenie dzięki dedykowanej w tym celu aplikacji mobilnej.

Dlaczego warto wybrać system dystrybucji powietrza Zehnder ComfoFresh?

System ten doprowadza do wszystkich pomieszczeń w Twoim domu świeże, czyste powietrze o odpowiedniej temperaturze. Likwiduje jednocześnie nieprzyjemne zapachy, odprowadzając zużyte i zbyt wilgotne powietrze w którym znajdują się szkodliwe substancje. Praca urządzeń do wentylacji nie generuje hałasu i zapobiega przeciągom.